www.zolw.info

Wersja do wydruku

Podróz z zolwiem za granice

piotrekwes, pon., 12/03/2012

W kwietni planuje podroz za granice z zolwiem . Czy nie ma z tym problemu? (zolw posiada dokumenty z hodowl)

Mój Felix

żółwix-Felix, sob., 02/07/2011

Felixa mam mniej-więcej od 2 lat. Jest to mój największy skarb od od czasu śp. psa Kropka. Felixa dostałem na Dzień Dziecka rok temu jest mały i taki słodki. Jego ulubionym daniem jest gotowany brokuł, kalafior oraz sałata. Natomiast gdy go wyprowadzam koniczynka. (Mój ołpa nazywa go "żywą kosiarką".) Czasami dobiera się do małych kamieni które leżą w ogrodzie. W tam tym roku nawwet był z nami nad morzem. Teraz strasznie schodzi mu jego wrażliwa skóra. To tyle na dziś. dzięki za przeczytanie.

Mój żółw Skorupek.

Maciej, wt., 29/03/2011

Mój żółw Skorupek jest bardzo fajny jest bardzo aktywny
lubi jesć niedługo zbuduje mu wybieg.

Żółwie jedzą sałatę rukola,babkę lancetowatą,melisę,mniszek lekarski,
trawę,kiełki,ogórki co tydzień,marchewkę rzadko.

Żółwie świata

Beata, sob., 06/06/2009


Dziś rozpoczynam nowy cykl artykułów poświęcony żółwiom zamieszkującym poszczególne kontynenty. W cyklu tym będą pojawiać się artykuły prezentujące listy gatunków zamieszkujących dany kontynent wraz z rysunkowym przedstawieniem ich występowania (poszczególne państwa). Dodatkowo artykuły zostaną w miarę czasu rozbudowane o zdjęcia.

Jako pierwszy z cyklu pojawił się artykuł Żółwie Afryki.

Nowa wersja strony

Beata, ndz., 26/04/2009


Nareszcie! Tygodnie mozolnego konfigurowania, przenoszenia i poprawiania tekstów, tygodnie mozolnej pracy i jest - nowy serwis - całkowicie przebudowany, zmieniony, oparty o zupełnie inną filozofię działania. Ma być bardziej interaktywny, wygodniejszy w użyciu i łatwiejszy do rozbudowy. Z przyczyn techniczno-organizacyjnych ta zmiana po prostu musiała nastąpić. Zmiana silnika spowodowała konieczność zmiany skórki, bo stara się nie nadawała. Obecna skórka jest dość prosta ale mam nadzieję że użyteczna i czytelna dla najpopularniejszych przeglądarek. No i oczywiście musiała mieć płynną szerokość. :)

W dużym skrócie opis tego co można znaleźć na nowej stronie:

Subskrybuje zawartość